26.12.2019

Сообщение ТДВ «СТДВ «Глобус» о решении присоединения к ЧАО «СК «Украинская страховая группа»

Шановні панове!
Користуючись нагодою, ТДВ «СТДВ «Глобус» (код за ЄДРПОУ 20448234, місцезнаходження: 03038, м. Київ, вул. Івана Федорова, 32 літ. В) засвідчує Вам свою повагу.

19.12.2019 року відбулися Загальні збори Учасників Товариства з додатковою відповідальністю «Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» на якому було прийнято рішення про приєднання Товариства з додатковою відповідальністю «Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» та передачу всіх прав та обов’язків до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» як до правонаступника.

На підставі рішення Загальних зборів учасників ТДВ «СТДВ «Глобус» та Загальних зборах акціонерів ПАТ «СК «УСГ» відбулось підписання Договору про приєднання Товариства з додатковою відповідальністю «Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» та підписання Передавального акту майна, всіх прав та обов’язків Товариства з додатковою відповідальністю «Страхове товариство з додатковою відповідальністю «Глобус» до правонаступника Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група».

Згідно зі ст. Стаття 48. Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» ТДВ «СТДВ «Глобус» припиняється внаслідок передання всього свого майна, всіх прав та обов’язків іншому господарському товариству – правонаступнику Приватному акціонерному товариству “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА” шляхом приєднання.

Керуючись ст. Стаття 48. Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» добровільне припинення ТДВ «СТДВ «Глобус» здійснюється за рішенням загальних зборів учасників у порядку, встановленому цим Законом, з дотриманням вимог, встановлених законодавством.

Відповідно до ст. Стаття 50. Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» - Приєднанням є припинення ТДВ «СТДВ «Глобус» з переданням ним (ними) згідно з передавальним актом усього свого майна, всіх прав та обов’язків іншому господарському товариству – правонаступнику, а саме Приватному акціонерному товариству “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА ГРУПА”.

З 26 грудня 2019 року на підставі прийнятих Рішень комісії з припинення діяльності Товариства, ТДВ СТДВ «Глобус» зобов’язане подати заяву до Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) про виключення фінансової установи з Державного реєстру фінансових установ з усіма необхідними додатками до неї, відповідно до вимог чинного законодавства, в тому числі з копією цього повідомлення, що буде опубліковане на офіційному сайті ТДВ СТДВ «Глобус» http://www.ic-globus.com/ua.

Також, на підставі вказаних вище рішень, ТДВ СТДВ «Глобус» зобов’язане подати заяву до Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг про виключення з Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи та заяву про анулювання всіх ліцензій ТДВ СТДВ «Глобус».

 

З повагою,
Голова комісії з припинення
діяльності ТДВ «СТДВ «Глобус»                                                             І.І. Дубляк