E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Обов'язкове страхування іпотеки

     Страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування, здійснюється з метою захисту власника нерухомого майна, що є предметом іпотеки (іпотекодавця) та його кредиторів (банк або інша фінансова установа), від майнових втрат, внаслідок випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування.

     Предметом страхування іпотеки є майнові інтереси, які не суперечать закону та пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням нерухомим майном, що є предметом іпотеки.

     Страхова сума за Договором страхування іпотеки визначається в розмірі повної (дійсної) вартості майна, що є предметом іпотеки, але не менше, ніж вартість, зазначена в іпотечному договорі.

     Страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування є обов’язковим та регулюється Постановою КМУ «Про затвердження Порядку і правил обов'язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування» N 358 від 06.04.11.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com