E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Вакансії
Як стати Страховим Агентом
Кадрова політика
Кодекс корпоративної етики
Глобус-Підготовка
Як стати Cтраховим Агентом
та зробити кар`єру у страховій справі

 

Ви готові почати працювати та заробляти вже зараз?

Ви хочете зробити кар'єру в стабільному і прибутковому бізнесі?

Ви хочете допомагати близьким, приймаючи участь у страховому захисті їх майна та здоров’я?

Ви хочете працювати у всесвітньо відомій компанії?

Ваш успіх і благополуччя залежать тільки від вашого бажання і готовності працювати!

З чого почати? Приєднатися до команди СК «Глобус» VIG!

Що потрібно знати Кандидату перед прийняттям рішення про готовність отримати професію Страхового Агента в СК «Глобус» VIG?

1. У чому полягає робота Страхового Агента

     Страховий Агент - це престижна професія з вигідними умовами оплати.

     Робота Страхового Агента складається із зустрічей з існуючими і потенційними клієнтами, інформування клієнтів про високий професійний авторитет та фінансову надійність СК «Глобус» VIG, просування страхових продуктів, обговорення з клієнтом ризиків, що турбують клієнта. з метою вибору необхідного йому страхового продукту та укладення договорів страхування і їх подальший супровід.

     У Страхового Агента вільний графік роботи і відрядна оплата праці. Він сам вирішує, скільки часу працювати і скільки заробляти. У СК «Глобус» VIG найбільш досвідчені і успішні Страхові Агенти заробляють більше 1000 доларів США на місяць.

     Робота Страхового Агента за своєю направленістю посильна будь-якій дорослій людині, незалежно від специфіки його попередньої освіти і життєвого досвіду.

     Якщо у Вас поки немає досвіду в галузі страхування, але Ви вмієте і Вам подобається особисто спілкуватись і підтримувати добрі стосунки з людьми; якщо Ви організовані, здатні та здібні до навчання, націлені на отримання позитивного результату, ініціативні і готові працювати в команді, - то ця робота - для Вас.

2. Чи потрібна Страховому Агенту спеціальна освіта?

     Щоб стати Страховим Агентом СК «Глобус» VIG, потрібно заповнити Анкету, пройти співбесіду, отримати професійну підготовку, яку підтвердити тестуванням. Базовий рівень підготовки в СК «Глобус» VIG включає вивчення основ страхової справи і різних програм по страхуванню, на яких кандидат отримає знання страхових продуктів, навички укладання страхових договорів, розрахунків і заповнення документації. Окрім цього, під час підготовки Ви ознайомитесь з тонким мистецтвом продажу страхових продуктів, при цьому, маючи на увазі, що навчання та професійна підготовка безкоштовні.

     Після закінчення професійної підготовки, - Ви пройдете стажування під керівництвом досвідченого Наставника та закріпите отримані знання на практиці.

3.Як оплачується праця Страхового Агента?

     Система оплати праці Страхового Агента в СК «Глобус» VIG - одна з найсучасніших на ринку. Ваш дохід складатиметься з комісійної винагороди і премії. Прогресивна система виплати винагород дозволяє успішним Страховим Агентам заробляти більше, ніж склалося на загальному ринку праці.

     Крім матеріальної винагороди, Компанія надає своїм працівникам значний соціальний пакет, що включає цілий ряд пільг для активно працюючих та успішних Страхових Агентів.

     Окрім цього, Ви зможете брати участь у професійних конкурсах між Страховими Агентами, за підсумками яких переможці нагороджуються грошовими призами і цінними подарунками.

4. Що важливо знати Страховому Агенту

     Потрібно мати та детально знати страховий продукт, що користується попитом та продати його споживачу, забезпечуючи його реальним страховим захистом. Успішна робота дозволить Страховому Агенту одержувати хорошу комісійну винагороду.

   Свою роботу необхідно виконувати суворо дотримуючись вимог Кодексу Внутрішніх Нормативних Актів СК «Глобус» VIG, в тому числі – Кодексу корпоративної етики, що дозволить досягти професійного успіху та забезпечити високий рівень позитивної ділової репутації як офіційного представника СК «Глобус» VIG.

5. Ділова репутація СК «Глобус» VIG

     Нас знають як надійну Страхову Компанію, що працює на ринку України з 1994 року, а з 2006 року входить до старішої європейської страхової групи Vienna Insurance Group (м. Відень, Австрія) із 185-річною історією та капіталом 100 млрд. євро. Збалансована структура інвестиційного портфелю, широкий асортимент страхових продуктів, надійна система перестрахування дозволяють СК «Глобус» VIG гарантувати своїм клієнтам своєчасні виплати по страховим випадкам будь-якої складності і, як наслідок, - забезпечують високу позитивну ділову репутацію Страхового Агента, як офіційного представника СК «Глобус» VIG.

 Місія Компанії:

«Надійний захист здоров'я, майна і відповідальності Клієнта».

Девіз Компанії:

«Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!»

6. Кар'єра

     Робота Страхового Агента не тільки цікава і прибуткова, але і перспективна з точки зору кар’єри. СК «Глобус» VIG - це Ваша можливість досягти значної кар'єрної висоти в Компанії з високопрофесійним колективом.

     Кар'єрні сходи в СК «Глобус» VIG виглядають так:

Страховий Агент

Спеціаліст Регіонального Підрозділу

Начальник відділу Регіонального Підрозділу

Заступник Керівника Регіонального Підрозділу

Керівник Регіонального Підрозділу або кар’єра в апараті Штаб-квартири Компанії.

     Успішний Страховий Агент має можливість очолити групу Страхових Агентів, що дозволить йому істотно збільшити свій особистий дохід і продемонструвати талант керівника. Чимало топ-менеджерів СК «Глобус» починали свою кар'єру в Компанії з посади Страхового Агента.

7. Перші кроки, щоб стати Страховим Агентом

   7.1. Заповніть Анкету та надішліть її в Компанію.

   7.2. Зателефонуйте по телефону 0 800 500 157 (безкоштовно по Україні) та обговоріть свою Анкету з Відділом Розвитку мережі.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com