E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

     Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ) - це страхування відповідальності за шкоду, яка може бути спричинена автомобілем Страхувальника іншим особам (їх життю, здоров’ю та/або майну). У разі скоєння водієм транспортного засобу (ТЗ) дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), відшкодування отримує інший учасник ДТП, якому нанесено шкоду. Водій чи власник транспортного засобу, які спричинили ДТП, не отримують відшкодування, але їх обов’язок перед потерпілими по відшкодуванню шкоди приймає на себе страхова компанія.

 Обов'язковий ліміт відповідальності:

 - за шкоду, заподіяну майну потерпілих - 100 000 грн. на одного потерпілого (якщо кількість потерпілих більше 5, то на всіх розподіляється п'ятикратний розмір ліміту відповідальності);

- за шкоду, заподіяну життю та/або здоров'ю - до 200 000 грн. по кожному потерпілому.

У разі настання ДТП за участю лише забезпечених транспортних засобів, водії мають право спільно скласти повідомлення («Європротокол») без участі працівників поліції за умови:

- відсутності травмованих (загиблих);

- згоди водіїв цих транспортних засобів щодо обставин скоєння ДТП;

- відсутності у водіїв ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

     У такому разі, водії транспортних засобів після складення повідомлення («Європротоколу») мають право залишити місце ДТП та звільняються від обов'язку інформувати Патрульну поліцію про її настання.

     Договори ОСЦПВВНТЗ укладаються за принципом «один автомобіль – будь-який водій» строком на 1 рік.

     Укладання Договорів ОСЦПВВНТЗ на строк менший ніж 1 рік, але не менше ніж на 15 днів, допускається виключно щодо ТЗ:

- незареєстрованих: на час - до їх реєстрації;

- тимчасово зареєстрованих: на час - до їх постійної реєстрації;

- зареєстрованих на території іноземних держав – на час їх перебування на території України.

     Розмір страхового платежу за одним Договором ОСЦПВВНТЗ зменшується на 50% за умови, що Страхувальником є громадянин України – учасник війни, інвалід ІІ групи, особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесена до І або ІІ категорії, пенсіонер, а забезпечений ТЗ має робочий об’єм двигуна до 2500 см3 включно та належить цьому громадянину на праві власності.

     Зазначена пільга надається за умови особистого керування таким транспортним засобом особою, яка належить до визначених у цьому пункті категорій громадян України, без мети надання платних послуг з перевезення пасажирів або вантажу.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com