E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Довгостроковий кредитний рейтинг СК «Глобус» підтверджено з поліпшенням прогнозу

Кредитний рейтинг_08.08.20178 серпня на основі фінансової звітності СК «Глобус» за 6 місяців 2017 року Інститут Аналізу Ризиків присвоїв Компанії довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uаВВВ з прогнозом «позитивний».

Кредитний рейтинг інвестиційного рівня uaBBB – означає, що Компанія має виконати свої зобов'язання, навіть в разі істотного впливу несприятливих факторів. «Позитивний» прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу протягом року.

Рейтинг поточного фінансового стану СК «Глобус» відповідає рівню «b» (хороший) і означає, що Компанія володіє необхідними активами для виконання своїх поточних зобов'язань. Рейтинг доступу до капіталу відповідає рівню «b» (хороший).

Також, Інститут Аналіз Ризиків зазначив, що в порівнянні з 6 місяцями 2016 року страхові платежі зросли за всіма основними лініями бізнесу: в цілому вони збільшились на 22,0%. По «зеленій картці» вони зросли на 27,2%, по «автоцивільці» збільшились на 5,1%, по мед. витратам виросли на 25,8%, а по автокаско зросли майже у 2,7 рази.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус» заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві. Розвинута мережа регіональних агентств і представництв дозволяє Компанії забезпечувати громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com