E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Рейтинг VIG підтверджено на рівні «A+» зі стабільним прогнозом

17 серпня міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's (S&P) в черговий раз підтвердило рейтинг Vienna Insurance Group (VIG) на рівні «A+» зі «стабільним прогнозом», що припускає ймовірність подальшого зростання прибутку і солідної капіталізації.

Standard&Poor's оцінило профіль бізнес-ризиків VIG як «сильний», заснований на лідируючій ринкової позиції в Австрії, Центральній та Східній Європі (ЦСЄ). Профіль фінансового ризику оцінюється як «дуже сильний».

За даними S&P, Vienna Insurance Group виграє від процвітаючої економіки в Австрії, Центральній та Східній Європі, хоча потенціал зростання в першу чергу спостерігається на ринках країн ЦСЄ.

З повним текстом Прес-релізу ви можете ознайомитися за наступним посиланням:

http://www.vig.com/fileadmin/web/Public_Relations/News/Presseaussendungen/2017/10_S_P_Rating_confirmation.pdf

***

Vienna Insurance Group – провідна страхова група Австрії, а також Центральної та Східної Європи. 50 компаній у 25 країнах світу створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 24 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках. Компанія займає відмінну позицію, для використання довгострокових можливостей зростання запропонованих Центральною та Східною Європою. Це робить Vienna Insurance Group кращою рейтинговою компанією за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com