E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Діти співробітників СК «Глобус» повернулися з двотижневої подорожі до Австрії

VIG_Kids_Camp_2017П'ятнадцять дітей, чиї батьки працюють в Страховій компанії «Глобус», провели незабутні двотижневі канікули в Австрії в рамках «VIG Kids Camp-2017».

Vienna Insurance Group, за підтримки свого головного акціонера Wiener Städtische Versicherungsverein, восьмий рік поспіль організовує неймовірний відпочинок для діток своїх співробітників.

Для того щоб потрапити в табір Kids Camp, діти повинні були продемонструвати свої творчі здібності. В цьому році був оголошений конкурс малюнків на тему «Намалюй свою картину миру».

Близько 500 хлопчиків і дівчат з 22 країн Центральної та Східної Європи, чиї батьки працюють в VIG, провели два незабутні тижні в таборах відпочинку: Country Camp в Зальцбурзькому Ваграйні, Lake Camp в Зебодені, федеральна земля Карінтія, а також Mountain Camp в місті Бад-Гойзерн.VIG_Kids_Camp_photo_2017

 «Інтернаціональність та різноманітність є повсякденними життєвими реаліями в нашому концерні. У Kids Camp діти у формі гри пізнають інтернаціональне оточення, у якому знаходяться їх батьки, набираються досвіду разом зі своїми однолітками з багатьох європейських країн та знаходять нових друзів», – розповідає д-р Гюнтер Гейєр (Günter Geyer), голова правління Віденського міського страхового товариства. «Таким чином, навіть серед наймолодших ми сприяємо розвитку міжкультурного порозуміння та обміну культурними цінностями, що є особливістю нашого життя в Центральній Європі».

Фотографії та додаткову інформацію про табір «VIG Kids Camp» можна подивитися за посиланням: www.vigkidscamp.com.

***

Wiener Städtische Versicherungsverein є головним акціонером концерну Vienna Insurance Group (VIG) та підтримує концерн у всіх питаннях культурного та соціального характеру. Також велике значення надається міждержавному культурному обміну, що сприяє створенню платформи та вільного простору для культурного розвитку. У рамках кооперації та ініціатив цілеспрямовано надається підтримка діяльності соціально активних організацій, насамперед у країнах Центральної та Східної Європи, в яких Vienna Insurance Group здійснює свою діяльність. Окрім цього, Віденське міське страхове товариство, виконуючи функцію головного акціонера, займається основними питаннями стратегії концерну.

Vienna Insurance Group – провідна страхова група в Австрії та країнах Центральної і Східної Європи, що налічує 50 страхових компаній в 25 країнах зі штатом більше 24 000 співробітників.

СК «Глобус» – один з провідних фінансових інститутів України. Компанія заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com