E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Kids Camp 2017: Близько 500 дітей з 22 європейських країн вирушили до Австрії в ці вихідні

VIG_Kids_Camp_201723 липня майже для 500 дітей співробітників Vienna Insurance Group відкрились двері Kids Camp 2017!

«Інтернаціональність та різноманітність є повсякденними життєвими реаліями в нашому концерні. У Kids Camp діти у формі гри пізнають інтернаціональне оточення, у якому знаходяться їх батьки, набираються досвіду разом зі своїми однолітками з багатьох європейських країн та знаходять нових друзів», – розповідає д-р Гюнтер Гейєр (Günter Geyer), голова правління Віденського міського страхового товариства. «Таким чином, навіть серед наймолодших ми сприяємо розвитку міжкультурного порозуміння та обміну культурними цінностями, що є особливістю нашого життя в Центральній Європі».

Два тижні дивовижних розваг

Для дітей із Австрії, а також Центральної та Східної Європи на вибір пропонуються три табори: Country Camp в Зальцбурзькому Ваграйні, Lake Camp в Зебодені, федеральна земля Карінтія, а також Mountain Camp в місті Бад-Гойзерн. Двотижневе перебування в таборі обіцяє активну та багату на захоплюючі події програму: походи, дослідницькі експедиції до соляних та сталактитових печер, екскурсій до Відня або Зальцбурга. Крім того діти матимуть достатньо часу для ігор та купання.

Винагорода за творчість

Для того щоб потрапити до табору Kids Camp, діти мали продемонструвати свої творчі здібності в конкурсі малюнків на тему «Намалюй свою картину миру». Винагородою за найбільш творчі роботи й стало запрошення до табору Kids Camp. Додаткова інформацію про табір Kids Camp за посиланням: www.vigkidscamp.com.

Цього року бажану винагороду – поїздку в табір, отримали 15 щасливчиків, батьки яких працюють в Страховій компанії «Глобу».

***

Wiener Städtische Versicherungsverein є головним акціонером концерну Vienna Insurance Group (VIG) та підтримує концерн у всіх питаннях культурного та соціального характеру. Також велике значення надається міждержавному культурному обміну, що сприяє створенню платформи та вільного простору для культурного розвитку. У рамках кооперації та ініціатив цілеспрямовано надається підтримка діяльності соціально активних організацій, насамперед у країнах Центральної та Східної Європи, в яких Vienna Insurance Group здійснює свою діяльність. Окрім цього, Віденське міське страхове товариство, виконуючи функцію головного акціонера, займається основними питаннями стратегії концерну.

Vienna Insurance Group – провідна страхова група в Австрії та Центральнії і Східній Європі, що налічує 50 страхових компаній в 25 країнах зі штатом більше 24 000 співробітників.

СТДВ «Глобус» – один з провідних фінансових інститутів України. Компанія заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com