E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
СК «Глобус» присвоєно довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uаВВВ

Кредитний рейтинг_18.05.201718 травня на основі фінансової звітності СК «Глобус» за 3 місяці 2017 року Інститут Аналізу Ризиків присвоїв Компанії довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uаВВВ з прогнозом «стабільний».

Кредитний рейтинг інвестиційного рівня uaBBB - означає, що Компанія має виконати свої зобов'язання, навіть в разі істотного впливу несприятливих факторів. «Стабільний» прогноз вказує на відсутність підстав для перегляду рейтингу протягом року.

Рейтинг поточного фінансового стану СК «Глобус» відповідає рівню «b» (хороший) і означає, що Компанія володіє необхідними активами для виконання своїх поточних зобов'язань. Рейтинг доступу до капіталу відповідає рівню «b» (хороший).

Також, Інститут Аналіз Ризиків зазначив, що в порівнянні з 3 місяцями 2016 року страхові платежі зросли за всіма основними лініями бізнесу: в цілому вони збільшились на 29.6%. По «зеленій картці» вони зросли на 33.3%, по «автоцивільці» збільшились на 13.9%, по мед. витратам виросли на 37.8%, а по автокаско зросли майже у 2.8 рази.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус» заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві. Розвинута мережа регіональних агентств і представництв дозволяє Компанії забезпечувати громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!

 


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com