E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Страхова компанія «Глобус» святкує 23-річчя!

Голова ПравлінняШановні Колеги та Партнери!

18 травня 2017 року Страхова компанія «Глобус» відзначає двадцять третю річницю з дня свого заснування! Сьогодні СК «Глобус» – одна з найбільш досвідчених страхових компаній України, яка успішно поєднує власний багаторічний досвід роботи на українському страховому ринку з європейськими традиціями всесвітньовідомої Vienna Insurance Group – провідної страхової групи в Австрії та Центральній і Східній Європі.

Від імені Правління щиро дякую всім співробітникам за відданість ідеалам Компанії та сумлінність у виконанні обов’язків! Саме завдяки вашим зусиллям Компанія заслужила довіру клієнтів та партнерів, а також здобула повагу конкурентів. Бажаю Вам подальшого натхнення та успіхів у нашій спільній роботі задля зміцнення добробуту та соціального захисту суспільства!

Я особисто хочу подякувати всім нашим Клієнтам та Партнерам за багаторічну довіру до Компанії, та запевнити, що професіоналізм та неухильне виконання власних зобов’язань залишатимуться характерними рисами Страхової Компанії «Глобус» і в майбутньому.

 

З повагою,

Голова Правління

Сергій КОЦУПАТРИЙ


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com