E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Страхова компанія «Глобус» провела чергові навчальні семінари в Дніпрі та Одесі

Страхова компанія «Глобус» завершила серію навчальних семінарів з метою розвитку та активізації продаж АВТОКАСКО, а також інших немоторних видів страхування в Компанії.

11 травня 2017 року навчальний семінар відбувся у Дніпрі. Участь в семінарі взяло близько двадцяти представників СК «Глобус» з п’яти областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Рівненської та Харківської.

І останній заключний семінар пройшов 12 травня в Одесі, куди з’їхались представники компанії з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Під час семінарів, учасникам представили оновлені страхові продукти Компанії, нові можливості та особливості при роботі з ними, в тому числі на базі нового програмного забезпечення. Як завжди, наприкінці зустрічі присутні мали змогу висловити власні пропозиції щодо розвитку того чи іншого страхового продукту та отримати відповіді на питання, що виникли під час навчання.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус» – заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, широко розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com