E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Страхова компанія «Глобус» провела чергові навчальні семінари

Страхова компанія «Глобус» продовжує серію навчальних семінарів для співробітників, головною метою яких є розвиток і активізація продаж АВТОКАСКО та інших немоторних видів страхування в Компанії.

24 квітня 2017 року відбувся черговий навчальний семінар в Ужгороді. Участь в семінарі взяло більше десяти співробітників СК «Глобус» з різних підрозділів Закарпатської області.

А вже 25 квітня семінар пройшов у Львові, куди з’їхались представники СК «Глобус» з п’яти областей України: Волинської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької.

Під час семінарів, учасникам представили оновлені страхові продукти Компанії, нові можливості та особливості при роботі з ними, в тому числі на базі нового програмного забезпечення. Як завжди, наприкінці зустрічі присутні мали змогу висловити власні пропозиції щодо розвитку того чи іншого страхового продукту та отримати відповіді на питання, що виникли під час навчання.

Найближчим часом подібні заходи будуть проведені в Одесі та Дніпрі для решти структурних підрозділів СК «Глобус». Навчальні семінари – це чудова можливість для співробітників Компанії отримати нові знання, обговорити актуальні питання та обмінятися досвідом в максимально комфортній атмосфері.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус» – заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, широко розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com