E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Страхова компанія «Глобус» провела навчальний семінар для співробітників

Семинар Киев 201720 квітня 2017 року в місті Києві відбувся черговий навчальний семінар для співробітників СК «Глобус». Це перший навчальний семінар в цьому році з запланованої серії навчальних заходів, що відбуватимуться в різних регіонах України. Головною метою таких семінарів є розвиток і активізація продаж АВТОКАСКО та інших немоторних видів страхування в Компанії.

Участь в семінарі взяло більше 20 співробітників СК «Глобус» з Київської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Сумської, Чернігівської, Черкаської та Хмельницької областей.

Під час семінару, учасникам представили оновлені страхові продукти Компанії, нові можливості та особливості при роботі з ними, в тому числі на базі нового програмного забезпечення. Окремо, також розглядалися питання щодо врегулювання страхових випадків. Наприкінці зустрічі присутні мали змогу висловити власні пропозиції щодо розвитку того чи іншого страхового продукту та отримати відповіді на питання, що виникли під час навчання.

Найближчим часом подібні заходи будуть проведені в Ужгороді, Львові, Одесі та Дніпрі для решти структурних підрозділів СК «Глобус». Навчальні семінари – це чудова можливість для співробітників Компанії отримати нові знання, обговорити актуальні питання та обмінятися досвідом в максимально комфортній атмосфері.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус» – заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, широко розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com