E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Vienna Insurance Group визнана Найбільшою міжнародною страховою групою в Україні

Диплом Лідера7 квітня журнал «Insurance TOP» провів Щорічну Презентацію підсумків роботи українського страхового ринку в 2016 році. В рамках заходу відбулася Церемонія нагородження лідерів Національної Премії журналу Insurance TOP в сфері страхування.

За результатами роботи в 2016 році в номінації «Найбільша міжнародна страхова Група в Україні» була нагороджена Vienna Insurance Group.

Vienna Insurance Group успішно працює на українському страховому ринку з 2004 року. На сьогоднішній день в нашій країні Група представлена чотирма страховими компаніями: СК «Глобус», СК «Українська страхова група», УСК «Княжа» та СК «Княжа Лайф». За підсумками 2016 року українські компанії Групи зібрали близько 1,49 млрд грн страхових платежів, що на 14% більше аналогічного показника минулого року (1,31 млрд грн).

***

Vienna Insurance Group (VIG) - провідна страхова компанія Австрії, а також Центральної та Східної Європи. 50 компаній у 25 країнах світу створюють Групу з давньою історією, міцними брендами і тісними відносинами з клієнтами. Успіх VIG базується на більш ніж 190-річному досвіді в страховому бізнесі. Нараховуючи близько 23 000 співробітників, Vienna Insurance Group є безумовним лідером на ключових ринках. Компанія займає відмінну позицію, для використання довгострокових можливостей зростання запропонованих Центральною та Східною Європою. Це робить Vienna Insurance Group кращою рейтинговою компанією за провідним індексом ATX на Віденській фондовій біржі.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com