E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
СК «Глобус» закінчила збір дитячих малюнків на конкурс від Vienna Insurance Group!

Vienna Insurance Group, за підтримки свого головного акціонера Wiener Städtische Versicherungsverein, восьмий рік поспіль організовує неймовірний відпочинок для діток співробітників своїх 50-ти страхових компаній. Як і в попередні роки, для того щоб отримати шанс на чарівні літні канікули діти повинні були продемонструвати свої творчі здібності в конкурсі малюнків. В цьому році девізом конкурсу була обрана тема «НАМАЛЮЙ СВОЮ КАРТИНУ МИРУ».

Участь в конкурсі малюнків взяли 23 діток співробітників СК «Глобус» у віці від 9 до 13 років з 11 міст України. Журі, яке складається з австрійських педагогів та експертів-мистецтвознавців, вибере найоригінальніші та найяскравіші роботи, а їх автори отримають запрошення в VIG KIDS CAMP'17 в Австрії, де зможуть чудово відпочити в компанії однолітків з 25 країн багатонаціональної родини Vienna Insurance Group.

Ознайомитися з малюнками конкурсантів можна на нашій сторінці у facebook за посиланням.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус»один із провідних фінансових інститутів України. Компанія заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Wiener Städtische Versicherungsverein є головним акціонером Vienna Insurance Group (VIG) та підтримує концерн у всіх питаннях культурного та соціального характеру.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com