E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
СК «Глобус» виплатила понад 128 000 грн за договором КАСКО

СК «Глобус» сплатила 128 291,23 гривень страхового відшкодування за пошкоджений в ДТП автомобіль. Страховий випадок стався на трасі Ковель-Сарни. Водій вантажівки Mercedes-Benz‎ з напівпричепом не впоравшись з керуванням на слизькій дорозі з’їхав у кювет.

Автомобіль було застраховано в Страховій компанії «Глобус» по програмі добровільного комплексного страхування КАСКО, яка передбачає захист від наступних ризиків: «Викрадення», «ДТП», «Протиправні дії третіх осіб», «Стихійне лихо», «Пожежа, Вибух».

Страхове відшкодування в повному обсязі було перераховано на розрахунковий рахунок страхувальника.

Страхова компанія «Глобус» сумлінно виконує зобов`язання перед страхувальниками, забезпечуючи їм надійний страховий захист за високими європейськими стандартами.

Для довідки: Страхова Компанія «Глобус»один із провідних фінансових інститутів України. Компанія заснована в 1994 році, центральний офіс знаходиться в м. Києві, розвинута мережа регіональних агентств і представництв забезпечує громадян високоякісними страховими послугами у всіх регіонах України. З 2006 року СК «Глобус» входить до складу міжнародної страхової групи VIENNA INSURANCE GROUP (Австрія, м. Відень), – лідера ринку Центральної та Східної Європи.

Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com