E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Добровільне страхування відповідальності приватного нотаріуса перед третіми особами

     Відповідно до статті 28 Закону України „Про нотаріат”, для забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок вчиненої нотаріальної дії, приватний нотаріус зобов'язаний, до початку зайняття приватною нотаріальною діяльністю, укласти Договір страхування цивільно-правової відповідальності перед третіми особами. 

     Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно» від 04.07.12 за №5037-VI, з 01.01.13 мінімальний розмір Страхової суми повинен становити тисячу мінімальних заробітних плат, діючий протягом дії Договору страхування.

     Розмір Страхового тарифу: 0,1 – 1,0%, в залежності від досвіду роботи нотаріуса та його Страхової історії. При переукладенні Договору страхування на наступні періоди, застосовується система «бонус-малус».

      Страховим випадком є факт настання цивільно – правової відповідальності приватного нотаріуса, визнаний ним добровільно за попередньою згодою Страховика або визначений за рішенням суду по зобов’язаннях, що виникають внаслідок заподіяння шкоди третім особам у результаті ненавмисної професійної помилки приватного нотаріуса при здійсненні ним своєї професійної діяльності.


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com