E-MAIL   SKYPE   ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!
 
   
 
Добровільне медичне страхування

     Медичне страхування є сучасним та ефективним захистом від більшості проблем, що приносить хвороба або травма. Воно допомагає зняти всі питання стосовно фінансового забезпечення лікування, одужання та тимчасової або постійної непрацездатності.

     Добровільне медичне страхування передбачає надання застрахованому наступних послуг, в залежності від умов Договору страхування: амбулаторно-поліклінічна допомога; госпіталізація в стаціонар; хірургічна допомога; виклик бригади невідкладної медичної допомоги (у тому числі з числа комерційних служб); отримання стоматологічної допомоги; медикаментозне забезпечення; надання послуг сімейного лікаря та офісного лікаря

     Страховим випадком є необхідність отримання Застрахованим медичної допомоги у зв’язку з гострим захворюванням, загостренням хронічного захворювання, травмою, отруєнням або іншим нещасним випадком в період дії Договору страхування.

     При настанні страхового випадку, Застрахованому (або його представнику) необхідно зателефонувати до цілодобового центру СК «Глобус» VIG за телефонами, зазначеними в Договорі страхування, і повідомити диспетчеру наступні дані: П.І.Б., номер страхової картки, обставини страхового випадку.

     Оплата за надану медичну допомогу здійснюється безпосередньо Застрахованому СК «Глобус» VIG або за заявою Застрахованого, - безпосередньо лікувальним установам, аптекам, лікарям. 

     Договір страхування діє на території України, 24 години на добу. Зазвичай, Договір страхування укладається на 1 рік.

     Договір страхування укладається Страхувальником як щодо себе, так і щодо членів його родини, працівників Страхувальника-роботодавця.

Класи Програм МСА:

«Економ-мінімум»,  «Економ-бюджет», «Економ», «Стандарт», «Класік»,   «Люкс», «Люкс+», «Еліт», «Еліт+», «Класік – діти», «Люкс-діти», «Еліт-діти».

     На страхування приймаються особи віком до 60 років. Від Програми страхування залежить перелік медичних послуг, які відшкодовуватиме страхова компанія, а від обраного класу – обсяг та характеристика страхових медичних послуг, зокрема: ліміти сум на лікування, розміщення у палатах підвищеної комфортності, можливість лікування у комерційних та відомчих медичних закладах.

Презентація Страхового продукту "Добровільне медичне страхування"


 
 
   
СК "Глобус" VIG
Центральний офіс:
Україна, 03038, м. Київ
вул. Федорова Івана, буд. 32, літ. В
тел: +38 044 2545378
call-center: 0 800 500 157
e-mail: office@ic-globus.com